שאלות נפוצות

למי אני פונה בקשר למוצרים המופיעים באתר הזה?

האתר הזה משמש בעיקרו כקטלוג נוח עם מבצעים והנחות עבור מוצרים מסוימים, ואינו אחראי באופן ישיר על המוצרים הנרכשים דרכו. פנייה לגבי מוצר מסוים צריכה להישלח אל החברה או המוכר שמהם נרכש המוצר. לגבי כל פנייה אחרת הקשורה לאתר עצמו, ניתן ליצור קשר.

מה אם אני רוצה להזמין כמות גדולה יותר של מוצר ספציפי מאשר מה שמופיע לי בעמוד ההזמנה?

אם מדובר בכמות מוצרים גדולה במיוחד (50-100 ומעלה), ההמלצה היא קודם כל לבדוק אם בעמוד הזמנת המוצר מופיעה אפשרות להזמין בסיטונאות. אם אין אפשרות להזמין בסיטונאות, מומלץ ליצור קשר עם החברה באופן ישיר - טלפון או דואר אלקטרוני ו/או לציין בהערות ההזמנה שאתם מעוניינים בכמות גדולה יותר.

מה כדאי לי לדעת לגבי הזמנת מוצרים מחו"ל?

ככלל, DanPC מציג רק מוצרים שמגיעים ממקורות אמינים בחו"ל, אבל בכל זאת תמיד מומלץ להפעיל שיקול כשמזמינים מוצר מחו"ל - אם אינכם בטוחים במה שאתם עושים, לפחות בפעם הראשונה - רצוי להיעזר במישהו שקצת יותר מנוסה בהזמנות מוצרים מחו"ל. אם החלטתם לרכוש מוצר מחו"ל דרך DanPC, יש כמה דברים שמומלץ לבדוק לפני שתחליטו באופן סופי:
  • האותיות הקטנות - השתדלו לחפש את האותיות הקטנות ולקרוא אותן.
  • פרטי המוצר - בדקו שהמוצר תואם לדרישות המוצר שאתם מעוניינים לרכוש. אם אינכם בטוחים אך מחליטים להזמין בכל זאת, מומלץ מאוד לבדוק את מדיניות החזרת המוצרים באתר שממנו אתם רוכשים את המוצר.
  • עלויות משלוח לארץ - בדקו מה עלויות המשלוח בכל דף מוצר שאתם מעוניינים להזמין, גם אם הן מופיעות ב-DanPC. העלויות עשויות להשתנות בהתאם למוצר (בדרך כלל לפי המשקל והגודל שלו). שימו לב: במקרים מסוימים ייתכן שיהיה עדיף להשתמש בשירות העברת חבילות.
  • זמן משלוח משוער - בדקו מה זמן המשלוח וחישבו אם הוא מתאים לכם.
  • השער היציג העדכני - בדף המוצר עצמו יוצגו מחירים משוערים בשקלים. המידע המוצג יהיה אמין ומדויק ככל האפשר - אבל ליתר ביטחון, בזמן התשלום מומלץ מאוד לבדוק שוב מה מחיר המוצר, עלויות המשלוח ומה השער היציג בשקלים של המטבע איתו אתם משלמים (דולר, אירו, לירה שטרלינג וכד').

שמתי לב שחלק מהמוצרים לא מוצגים כשהאתר מופיע באנגלית, למה?

מכיוון שהאתר תורגם לאנגלית בעיקר עבור מבקרים מחו"ל, המוצרים מישראל פחות רלוונטיים כי הם נמכרים בעיקר בשקלים, החברות שלהם ממוקמות בארץ ולא מבצעות משלוחים לחו"ל. אם בעתיד יתווספו מוצרים מחברה הממוקמת בישראל ועושה משלוחים לחו"ל - המצב ישתנה.

איך אני יכול לדעת שהמוצר שאני קונה באמת יגיע אליי?

צוות האתר בדרך כלל בודק האם המוצרים שהוא מציג מגיעים מחברה אמינה ובטוחה. בכל מקרה אנחנו ממליצים לבדוק כל חברה שממנה אתם קונים מוצר כלשהו, לפני שאתם קונים אותו.

מצאתי תקלה באתר, מה לעשות?

נשמח אם תוכלו ליצור קשר כדי שהבעיה תיפתר בהקדם האפשרי ותוכלו להמשיך ליהנות מכל האפשרויות שהאתר מציע.

כל כמה זמן האתר מתעדכן?

מבצעים ומוצרים חדשים מתווספים לאתר מדי יום. האתר עצמו מתעדכן ברגע שיש שיפורים ותיקונים שחשוב לבצע.

כיצד אדע שהמוצר שיגיע אליי הוא המוצר שהובטח לי?

עבור כל מוצר קיימים דירוגים וביקורות המסייעים לקבל מושג על חוויית השימוש מאנשים אחרים שכבר רכשו או התנסו עם המוצר. מאחר וכל אדם יכול להביע חוות דעת שונה על כל מוצר, מומלץ להפעיל שיקול דעת כשאתם מתחשבים בדירוגים ובביקורות.

כיצד אני יכול לבדוק אם מוצר ספציפי קיים באתר?

עמוד החיפוש מאפשר לבצע חיפוש ממוקד במוצרי האתר.

כיצד ניתן ליצור קשר עם צוות האתר?

כרגע רק דרך עמוד יצירת קשר.

כרגע ב-DanPC: 78,711 מוצרים ב-72 קטגוריות ו-263 משחקים אונליין.